Teslimat ve Kargo

 

  • Alternatif Alıcı Bilgileri

Sitemizden verdiğiniz siparişlerde, "Ödeme" kısmında "Hesap & Fatura Adresi" seçeneği ve "Teslimat Adresi" seçenekleri dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

  • Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.
 

  • Hasarlı Teslimat
    Kargoyu alırken sağlam teslim aldım belgesini İMZALAMADAN önce KARGO GÖREVLİSİ YANINIZDA İKEN dış pakette hasar (kıvrılma izi, yırtılma, kesik vs.) kontrolü yapınız. Pakette hasar varsa açıp ürünü kontrol ediniz. Eğer ürün de hasarlı ise hasar tespit tutanağı tutturmalısınız. Üzerinde "HASAR TUTANAĞI" olduğunu belirten belgeyi kurye ile beraber karşılıklı olarak imzalayınız. İmzalı hasar tutanağınız bize ulaştığında ürün yeniden size gönderilecektir. Aksi halde sorumluluk alıcıya ait olacaktır.

  • Kargo Ücretleri

hemenposter.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürünleriniz ÜCRETSİZ olarak Sürat Kargo ile gönderilmektedir.