Hakkımızda

   İzmirde 1993 yılında UNO KOPYALAMA SİSTEMLERİ VE SERVİS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. adıyla kurulan firmamız, dijital baskı, fotokopi ve kırtasiye sektöründe faaliyet göstermekte olup 2000 li yıllara dijital baskı sistemlerindeki yenilikleri yakından takip ederek girmiş ve bu alanlardaki farklı talepleri karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak konusundaki kararlılığını devam ettirmeyi ilke edinmiştir. Uno Kopyalama Sistemleri sadece İzmirde Konak şubesi ile hizmet vermektedir.

   

Uno Kopyalama Sistemleri dijital baskı sektöründe edindiği tecrübelere dayanarak 2014 yılında hemenposter markasını yaratmış ve  e-ticaret alanında da hizmet vermek amacıyla www.hemenposter.com adresinden ilk online satış mağazasını hizmete sokmuştur.

 

 Uno Kopyalama Sistemleri her türlü dijital baskı  ( afiş ve poster baskısı, plotter çıktı, kağıt, aydınger ve polyestere baskı, kartvizit, davetiye, el ilanı, katalog vs.)  ofset baskı, ozalit çekimi, renkli ve siyah beyaz fotokopi çekimi, iç ve dış mekan baskı, folyo, branda, one vision baskısı, ofis kırtasiyesi, kişiye özel baskılı hediyelik eşya, pvc, ciltleme, cd kayıt, belge tarama (scanner), renkli ve siyah beyaz proje tarama, bardak, kupa ve plaket baskısı, t-shirt baskı, her boyda ve ebatta kanvas tablo baskısı, etiket baskısı, folyo kesim, autocad ve netcad çıktısı, harita baskısı vb. konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.