Kişiye Özel Foto Kanvas

Yazar admin 15/09/2014 2 Yorumlar

Kişiye Özel Fotoğraflı Kanvas Tablolar | Hemen Poster.com

     

     En güzel tablolar çok uygun fiyatlarla duvarlarınızı süslesin. En sevdiğiniz resimlerinizi veya fotoğraflarınızı, istediğiniz ebatta ve HD çözünürlükteki baskı kalitesiyle birbirinden güzel tablolara dönüştürüyoruz. İster evinizin veya iş yerinizin duvarlarını süsleyin, isterseniz sevdiklerinize armağan ederekbu mutlu anılarınıza hayat verin.

 

  Hemenposter.com markasıyla piyasaya sürdüğümüz tablolarda, Türkiyenin önde gelen %100 pamuklu    kanvas bezi olan Pesente markalı ürünler kullanılmakta ve HD baskı kalitesiyle dünyada 1 numara olan HP markalı baskı sistemleri ve yine dünya sağlık örgütü tarafından onaylı HP markalı mürekkepler kullanılmaktadır.

   

   Hemenposter.com markasıyla sahip olacağınız kanvas tablolarınız 3 cm kalınlığında ahşap şaselere %100 el işçiliğiyle gerilmektedir. Kullanılan ahşap şaseler çatlamaya ve eğilmeye maruz kalmaması için daha önceden kurutulmuş olarak imal edilmektedir.

 

 

Hemenposter.com markalı tablolarınızı istediğiniz boy ve ebatta üretmekteyiz. Elinize ulaşan tabloların asma aparatları üzerinde monte edilmiş olarak gelmektedir. Herhangi bir işlem yapmadan direk duvarınıza asabilirsiniz. 

 

 

 

2 Yorumlar

Michael:
15/09/2014, 12:08:31 PM
Cevapla

I must say, the Journal Blog is a fantastic addition to an already outstanding theme. Keep up the good work guys, it's amazing what you come up with for the Opencart community.

joe:
03/11/2014, 08:28:47 PM

congrats

Alex:
15/09/2014, 12:08:54 PM
Cevapla

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.

Yorum Yaz